Novinky a zaujímavosti

Ahoy Mateys! Vitajte na pirátskej stránke!

Vítam všetkých zanietených pirátofilov na mojej staro-novej stránke!

Veľmi ma teší, že Vás vietor zavial do môjho prístavu. Dúfam, že tu časom nájdete dostatočne bohatú obživu informácii chtivej duše, ktorá bude nimi bohato zasýtená. 🙂

Nové začiatky

Na úvod by som Vám rada podala pár informácii. Stránka je v štádiu výstavby, takže nie všetky kategórie sú už dostupné. A prečo o nej hovorím ako o staronovej? Pretože pred pár rokmi som začala tvoriť web venovaný pirátom na inej doméne. Istú dobu žil, no kvôli rôznym povinnostiam som na to mala čoraz menej času a nakoniec prestal byť aktuálny.

Starý obsah po novom

Po rokoch som však dostala chuť využiť všetky nadobudnuté informácie a rovnako využiť nové zdroje na oživenie tejto témy na novej doméne a platforme. Niektoré témy využijem zo starého webu, ale niektoré budem musieť pretvoriť, pretože aj fakt, že som medzitým skončila odbor histórie na vysokej škole mi dal trocha iný pohľad na spracovávanie historických tém.

cpt. Jack Sparrow

Okrem pôvodného čisto historického kontextu z pôvodného webu som sa rozhodla sem zaradiť na novej stránke aj malú kategóriu o jednom slávnom fiktívnom pirátovi. Nie je ním nik iný než kapitán Jack Sparrow. Mám totiž o ňom spracovaných pomerne veľa informácii zo starého zrušeného webu o Johnnym Deppovi a tak by bola škoda to nevyužiť.

Copyright

Nakoniec by som Vás poprosila nekopírovať obsah, pretože každá spracovaná téma je mojim duševným vlastníctvom. Ďakujem za pochopenie. 🙂

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.